Recenze Powerball
Signature Edition

Recenze na českém internetu v kategorii zdraví a sport | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze Powerball - Signature Edition

Powerball to je ruční gyroskop ve velikosti tenisového míčku, který slouží pro silové cvičení, relaxaci a zábavu nebo rehabilitaci celé vaší paže. Výsledku docílíte roztáčením Powerballu ve vaší dlani. Na dalších řádcích si představíme limitovanou edici Powerball Signature včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze Powerball - Signature Edition

Powerball obsahuje ve svém těle gyroskop, který je složený ze setrvačníku zavěšeném ve dvou osách. Powerball pomocí dodávané startovací šňůrky spustíte a zápěstím nebo celou vaší paží krouživými pohyby roztáčíte na vyšší rychlost nebo se ji snažíte udržet v určitých otáčkách. Tímto způsobem gyroskop v Powerballu působí na vaší ruku odstředivou silou až 18 Kg. Tato síla je ovlivněna rychlostí otáčení setrvačníku a zpočátku budete dosahovat menších rychlostí a menší odstředivé síly. Otáčení Powerballu má za následek posilování celé vaší paže od prstů, přes zápěstí, předloktí, biceps, triceps až po rameno. Navíc brzy zjistíte, že se jedná o velmi zábavnou formu cvičení.

Fotografie recenzovaného Powerballu Signature Edition

 

Recenze Powerball - Signature Edition

Recenze Powerball - Signature Edition

Recenze Powerball - Signature Edition

Recenze Powerball - Signature Edition

 

Na fotografiích vidíte recenzovaný Powerball Signature Edition (zleva): samotný Powerball Signature Edition na dvou fotografiích, používání Powerballu a cviky rukou, základní balení s návodem a poutkem.

Základní informace a parametry Powerballu Signature Edition

 

• Model Signature
• Výbava
• K čemu Powerball slouží
• Maximální otáčky
• Silový odpor
• Obsah balení Powerballu
• Rozměry a váha
• Příslušenství
• Další modely

limitovaná edice Signature v kouřově matném provedení
bílé diodové podsvícení, které reaguje na počet otáček, počítač otáček
sport, posilování, rehabilitace, zábava, uvolnění nebo relaxace
15000 otáček za minutu
při maximu otáček lze dosáhnout cca 18 Kg
2x startovací šňůrka, český návod, mini DVD a poutko na zavěšení
průměr Powerballu 65 mm, 283 gramů
poutka na zápěstí, startovací šňůrky (starter cord), pouzdra, počítače
kovové Powerbally, neonové, silnější modely s 250Hz nebo 350Hz, Powerbally s autostartem (např. Powerball Autostart Pro 250 Hz)

Shrnutí hodnocení Powerballu Signature Edition na základě recenzí

Limitovaná edice Powerball Signature v sobě obsahuje elektronické počítadlo, které vás informuje o vaší rychlosti společně s hodnotou o maximálním počtu dosažených otáček. Díky zobrazování hodnot na displeji můžete s přáteli posilovat a soutěžit mezi sebou o nejvyšší skóre. Powerball Signature Edition je kompaktní zařízení, díky tomu ho můžete nosit neustále při sobě a posilovat ve volných chvílích. Jako součást balení Powerballu najdete přiložen návod s posilovacími cviky a základní obsluhou. Powerball je označován jako vynikající mix mezi hračkou a posilovací pomůckou.

Cvičení s Powerballem je ideální např. pro sportovce díky posilování důležitých svalů na rukou (vhodné pro sporty jako tenis, squash, hokej, golf, horolezectví, cyklistika a mnohé další). Powerball díky své funkci může sloužit jako rehabilitační nástroj při syndromu karpálního tunelu, tenisového lokte nebo syndromu RSI (problémy při práci s myší a klávesnicí) nebo jejich prevenci.

Odkazy na e-shopy a recenze Powerball - Signature Edition

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (Powerball) za zajímavou cenu:

Powerball - Signature Edition | alza.cz
Powerball Autostart Pro 250Hz | sportobchod.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (Powerball):

Powerball - test | idnes.cz
Powerball - osobní dojmy | martinovo.cz
Powerball - uživatelské recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze Powerball - Signature Edition

[1] Gabriel, Praha napsal...

Viděl jsem mezi lidmi Powerbally s autostartem, ale myslím, že je autostart celkem zbytečný. Po čase se dá běžný Powerball roztočit i bez startovací šňůrky, chce to jen pravidelně cvičit.

[2] Radek, Strakonice napsal...

Měl jsem Powerball před několika dny poprvé v ruce, když ho přinesl spolužák do školy. Je to neuvěřitelně návyková záležitost, budu si muset koupit vlastní a jen nevím, který model. Rozhodně to bude Powerball včetně počítače otáček a díky malé velikosti ho budu nosit všude sebou.

[3] Jiří, Břeclav napsal...

Powerball je hodně návyková hračka. Chvilku bude trvat než se s ním naučíte otáčet, ale pak nebudete chtít přestat. A když máte model s displejem budete se s kamarády neustále předhánět kdo s Powerballem udělá nejvíc otáček, ale bez zkušeností nebudou mít ostatní šanci.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze Powerball - Signature Edition":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií zdraví a sport, které by vás mohli zajímat:

Recenze kontaktní čočky - levné čočky
Recenze rotopedy - aktivní cvičení
Recenze jízdní kola - rekreační cyklistika
Recenze Powerball - Signature Edition

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze MacBook Air - notebook od Apple
Recenze Kinect - pohybový senzor pro Xbox
Recenze Panasonic Lumix TZ10 - ultrazoom
Recenze SE Xperia Play - herní mobil

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (Powerball) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

• Dostal jsi právě chuť na něco opravdu dobrého k jídlu? Využij gastronomického průvodce restauracemi s rozvozem jídla a nech si dovézt domů nebo do zaměstnání některý z tvých oblíbených pokrmů. Mezi oblíbené jídla patří italská pizza s křupavým těstem a řadou oblíbených přísad, nicméně výtečně připravený hovězí burger s čerstvým salátem a porcí hranolek nebude také jistě k zahození. Pokud si rád vychutnáš exotickou kuchyni, pak si můžeš objednat k rozvozu i profesionálně připravené japonské sushi v řadě podob a chutí, nebo specialitu z velmi rozmanité i chutné čínské / asijské kuchyně.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK