Recenze kontaktní čočky
levně a elegantně

Recenze na českém internetu v kategorii zdraví a sport | NEJ-RECENZE

 

 
 

Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně

Pro ty, kterým dioptrické brýle z jakéhokoliv důvodu nevyhovují jsou dnes na trhu dostupné kontaktní čočky. Na internetu můžete zakoupit dioptrické a elegantní nedioptrické levné kontaktní čočky. Na následujících řádcích si představíme levné kontaktní čočky včetně odkazů na recenze a e-shopy.

Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně

Nošení kontaktních čoček může být dnes otázkou i životního stylu, např. pomocí on-line e-shopů můžete vybírat levné barevné kontaktní čočky dioptrické, ale i nedioptrické pro ty kteří žádnou vadu zraku nemají. Pomocí levných barevných kontaktních čoček měníte vzhled vašich očí přímo podle barvy nebo tónu čočky. Tím se kontaktní čočky dostávají na úroveň modních a kosmetických doplňků, protože je můžete sladit třeba s vaším oblečením. Další alternativou k levným barevným čočkám jsou crazy kontaktní čočky, ty vám nabízejí kromě barevných variací převážně crazy (bláznivé) motivy. Mezi nejoblíbenějšími crazy čočkami najdete oko dravce, smajlíky a mnohé další.

Fotografie recenzovaných levných kontaktních čoček

 

Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně

Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně

Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně

Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně

 

Na fotografiích vidíte recenzované kontaktní čočky (zleva): levné elegantní barevné kontaktní čočky pro změnu vzhledu, crazy kontaktní čočky, příslušenství a balení kontaktních čoček Bausch & Lomb.

Vybraní výrobci a jejich běžně dodávané typy kontaktních čoček

 

• Ciba Vision
• Johnson & Johnson
• Cooper Vision
• Bausch & Lomb
• ClearLab
• HydrogelVision
• Ocular Sciences
• Wilens
• Soleko
• Contactino
• MaxVUE

Air Optix Aqua, Air Optix Night & Day Aqua, Ciba Vision Precision UV
Acuvue Advance with Hydraclear, Acuvue Oasys, Johnson Surevue
Biofinity, Biomedics, Avaira, Cooper Vision Frequency 55, Switch
Pure Vision, SofLens 59, Optima FW, Bausch & Lomb SofLens 38
ClearLab Clear All-Day
Extreme H2O Thin, HydrogelVision Extreme H2O Xtra
Ocular Sciences Biomedics 55 Evolution
Laguna, Bio–Optic Daily, Wilens D55
barevné dioptrické a nedioptrické kontaktní čočky
crazy čočky Zombie, Smiley (smajlík), Soccer, Contactino Wild Fire
crazy dioptrické a nedioptrické nebo tónované kontaktní čočky

Shrnutí informací o levných kontaktních čočkách

Kontaktní čočky mají řadu výhod oproti dioptrickým brýlím, ale je u nich potřeba dodržovat několik následujících zásad. Před prvním použitím kontaktních čoček nezapomeňte navštívit specialistu (kontaktolog, optometrista). Používat zvlhčující kapky, které vám pomohou prodloužit dobu používání kontaktních čoček (informaci o životnosti čoček určuje výrobce). Obecně se kontaktní čočky na noc odkládají do dezinfekčního roztoku. Při manipulaci s kontaktními čočkami je důležité dodržovat hygienu (čisté a suché ruce). Při výběru levných kontaktních čoček na internetu se řídíte typem, který vám určil specialista a jakou mají čočky určenou dobu životnosti (denní, týdenní, měsíční, čtvrtletní a další). Při jejich používání nezapomínejte dodržovat bezpečnostní zásady určené výrobcem a na dostatečnou péči pomocí roztoků, očních kapek nebo jiného příslušenství.

Kontaktní čočky jsou umístěny přímo na očích, tím je zajištěno přirozené vidění oproti brýlím, které vám mohou sklouzávat z nosu. Kontaktní čočky také lépe poslouží při sportu, nezamlžují a neusazují se na nich kapky vody při dešti tak jako u dioptrických brýlí. Nově se elegantní barevné kontaktní čočky stávají součástí životního stylu a umožňují vám dotvářet vaši image.

Odkazy na e-shopy a recenze s levnými kontaktními čočkami

 

E-shopy:

Odkazy na e-shopy dostupné na českém trhu, které nabízejí vybraný produkt z tohoto článku (kontaktní čočky) za zajímavou cenu:

Kontaktní čočky - e-shop | vasecocky.cz

 

Recenze:

Přímé odkazy na kvalitní recenze dostupné na českém internetu, kde najdete recenzi k produktu z našeho článku (kontaktní čočky):

Kontaktní čočky - recenze | heureka.cz

 

 

 

Diskuse ke článku: Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně

[1] Aleš, Olomouc napsal...

Všem kdo nosí dioptrické brýle doporučuji, aby kontaktní čočky alespoň jednou v životě vyzkoušeli. Navíc dnes kontaktní čočky vycházejí poměrně levně a údržba není nijak složitá. U mě byli hlavním důvodem přechodu na kontaktní čočky sportovní aktivity, ale u mnoho lidí to může být důvod jak se elegantně zbavit nepohodlných brýlí.

[2] Marek, Praha napsal...

Měl jsem zdravotní potíže a když jsem začal opět používat kontaktní čočky byli mi doporučeny jednodenní. V minulosti jsem kupoval čočky s měsíční životností kvůli nižší ceně a celkové úspoře a tak jsem byl nyní překvapen, když jsem si uvědomil, že v balení jednodenních je 30 čoček a navíc už nepotřebuji používat drahé čistící roztoky.

[3] David, Brno napsal...

Osobně jsem si oblíbil měsíční kontaktní čočky Switch Disposables, které nenakupuji na internetu. Díky náhodě jsem zjistil, že v e-shopech jsou běžně k dostání kontaktní čočky Frequency 55, které jsou od stejného výrobce (Cooper Vision) a mají naprosto shodné vlastnosti jako kompaktní čočky Switch Disposables. A navíc cenově vycházejí o něco levněji než jsem nakupoval v obchodě.

 

Přidat komentář do diskuse:

Pravidla pro přidávání komentářů do diskuse na téma "Recenze kontaktní čočky - levně a elegantně":
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište prosím komentáře, které přímo nesouvisí s článkem nebo recenzí. Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.

 

VYBÍRÁME NEJLEPŠÍ RECENZE

 

Stránky NEJ-RECENZE.cz nabízejí odkazy na dostupné recenze vybraných produktů (převážně z oblasti výpočetní techniky nebo spotřební elektroniky) na českém internetu a snaží se vám ušetřit čas při jejich hledání.

 
   

SPONZOROVANÉ ODKAZY

 
 
   

DALŠÍ RECENZE

 

Další recenze a testy související s kategorií zdraví a sport, které by vás mohli zajímat:

Recenze rotopedy - aktivní cvičení
Recenze Powerball - Signature Edition
Recenze jízdní kola - rekreační cyklistika
Recenze kontaktní čočky - levné čočky

Vybíráme náhodně ze seznamu recenzí z různých kategorií webu NEJ-RECENZE:

Recenze šperky - stříbrné a zlaté šperky
Recenze levné parfémy - pro ženy a muže
Recenze Avon Cosmetics - kosmetika Avon
Recenze Onkyo HTX-22HDX - reproduktory
Recenze elektronická cigareta - e-cigareta
Recenze domácí pekárna - pro čerstvý chléb

 
   

DOPORUČUJEME

 

Reklama na webu NEJ-RECENZE.cz

 
   

NABÍDKA TOP PRODUKTŮ

 
Top Kontaktní čočky
 
   

JAK PŘIDAT ODKAZ NA VAŠI RECENZI

 

Napsali jste zajímavou nebo odbornou recenzi na tento produkt (kontaktní čočky) a nenašli jste odkaz vaší recenze na našich stránkách?
Sami se neustále snažíme pro naše čtenáře vyhledávat vhodné recenze, ale právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Kontaktujte nás, rádi zveřejníme odkazy na kvalitní české recenze.

 
   

UŽITEČNÉ ODKAZY

 

Odkazy na zajímavé stránky, které nemusejí přímo souviset s tématem tohoto článku:

• Hledáte vhodný dárek k narozeninám, ke svátku, k výročí, na Vánoce či jiné příležitosti pro členy rodiny nebo blízké přátele? Velmi jednoduše prozkoumejte doporučené tipy a nápady na nejlepší dárky a splňte všechna přání svých nejbližších. Prohlédněte si oblíbené tipy na dárky pro ženy, zajímavé tipy na dárky pro muže a osvědčené tipy na dárky pro děti, kterými uděláte radost svým nejbližším.

• Buďte vždy připraveni na každou nenadálou situaci s kvalitní nabíjecí LED svítilnou nebo čelovkou, kterou kdykoliv jednoduše dobijete z jakéhokoliv USB zdroje. Moderní LED baterky na svícení nebo čelovky běžně poskytují hned několik druhů režimů svícení, které spolehlivě využijete při outdoorových aktivitách, pracovní činnosti, domácích opravách, nutné kontrole pozemku, nebo při výpadku elektrické energie.

• Dostal jsi právě chuť na něco opravdu dobrého k jídlu? Využij gastronomického průvodce restauracemi s rozvozem jídla a nech si dovézt domů nebo do zaměstnání některý z tvých oblíbených pokrmů. Mezi oblíbené jídla patří italská pizza s křupavým těstem a řadou oblíbených přísad, nicméně výtečně připravený hovězí burger s čerstvým salátem a porcí hranolek nebude také jistě k zahození. Pokud si rád vychutnáš exotickou kuchyni, pak si můžeš objednat k rozvozu i profesionálně připravené japonské sushi v řadě podob a chutí, nebo specialitu z velmi rozmanité i chutné čínské / asijské kuchyně.

 
   

 
 

MENU NEJ-RECENZE

 

Auto moto
Dům a zahrada
Elektro
E-shopy
Foto

Hračky a hry
Kosmetika
Počítače
Telefony
Zdraví a sport

Ostatní

Novinky
Archiv recenzí
O projektu
Mapa webu
Podpora webu

Poznámka | Některé uveřejněné fotografie ve článku o recenzích mají pouze ilustrativní charakter a společně s použitými jmény firem nebo jejich produktů a značek mohou být ochrannou známkou odpovídajících vlastníků.

 

Copyright © 2010 - NEJ-RECENZE.cz - všechna práva vyhrazena | Provozovatel hostingu: Autolepky.cz | Webdesign a SEO © 2010 MK